REIKALINGAS DUJINĖS ĮRANGOS REMONTAS?

Jums turbūt pažįstama situacija, kai Jūsų meistrai, pas kuriuos buvo atliekamas dujų įrangos montavimas, nelabai nori užsiimti jos remontu. Ypač kai pasibaigia garantija. Ar žinote kodėl taip yra? Atsakymas paprastas – neapsimoka. Jeigu dujų servisas montuoja pilnai dujų įrangą – šis darbas pasidaro per vieną dieną – ir pelnas daug didesnis, nei … užsiimti jos remontu! O jeigu reikia atlikti dujų įrangos diagnostiką ir remontą – labai dažnai atsitinka taip, kad problema išaiškėja visai kitoje vietoje. >>>

MES NEBIJOME UŽSIIMTI DUJŲ ĮRANGOS DIAGNOSTIKA, NES…

Sugebame suremontuoti ne tik dujų įrangą, bet ir atliekame uždegimo sistemų diagnostiką bei remontą. Taip pat lendame ir į variklį bei pirmos grupės variklio remontą. Kitaip sakant, jeigu variklis nedirba gražiai ir tolygiai – galėsime padėti. Ir dar manome, kad… Tai yra svarbiausias bet kurio gero dujų serviso siekis.

PAS MUS ATLIEKAMAS – BET KOKIO VARIKLIO GEDIMO REMONTAS

Tai yra Siekis išspręsti bet kokio sudėtingumo variklio darbo problemas! – Atlikti ne tik dujinės įrangos diagnostiką ir remontą, bet ir sugebėti dirbti (bei tiksliai diagnozuoti) kartais su tikrai specifiniais variklių gedimais!

Na, tarkim yra gedimas variklio uždegimo sistemoje. Šios sistemos remontu dažniausiai dujininkai neužsiima. Todėl, dujinininkų pirmiausia tikrinama visa dujų įrangos sistema… Ir labai dažnai nutinka taip, jog ji pasirodo neveikia dėl visai kitos priežąsties (tai yra > dujų įranga gera). Laikas sugaištas, realiai nieko nepadaryta – reiškia visa ar pusė dienos nuėjo perniek…

BRC DUJŲ ĮRANGOS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

Tai yra dųjų įranga, kurios mes neremontuojame, o – tiesiog keičiame kita. Brc dujų įrangą keičiame į tokią dujų įrangą, kuri ne tik genda mažai, bet ir aptarnavimas daug pigesnis, jau nekalbant apie pagrindinių dujų įrangos komponentų geresnę kainą. Tokia mūsų politika šiuo klausimu. Ir ji mums pasiteisina.

Tai yra mūsų asmeninė nuomonė ir ja vadovautis niekam neprivalu. Tačiau reikia žinoti vieną paprastą dalyką, kai kalba sukasi apie dujų įrangos remontą – geriau gera nauja dujų įranga su 24 mėnesių garantija, nei bandyti kažką gelbėti.

LANDIRENZO DUJŲ ĮRANGOS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 Šios dujinės įrangos remontas ir diagnostika taip pat be galo daug kainuoja. „Be galo daug“ mūsų supratimu – tai yra tiek, kad bet koks menkiausias gedimas kainuoja beveik puse naujos dujų įrangos kainos, kuriai visada suteikiama ilga 2 metų garantija.

Pavyzdžiui, sugedus 2 dujų purkštukams – viena išeitis tai jų keitimas naujais. Jų kaina be pakeitimo gaunasi 240,- Eurų. Su pakeitimu 270,- Eurų. Tuo tarpu, kai pakeisti visą šio  gamintojo dujų įrangą kita – kainuoja 500,- Eurų. Manome, kad tai visai neblogas sprendimas, įvertinant tai, kad neužilgo gali sugesti dar 2 purkštukai…